Cylinder wire brush, plaited, steel wire, 0.5 mm, with spindle, 75 x 12 mm
For derusting, deburring, roughening, removing paint, scale, slag etc. For rough brushing applications.
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 2695140750 |
| EAN | 4029484459971 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 75.0 mm |
| Rotation speed | 25000 rpm |
| Width | 12.0 mm |
| Wire diameter | 0.5 mm |
| Supplier | RECA NORM |
For derusting, deburring, roughening, removing paint, scale, slag etc.
For rough brushing applications.