Alu assembly trestle
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4550113110 |
| EAN | 4066115025167 |
| Adjustable in height | No |
| Beam height | 58 mm |
| Beam width | 25 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Cutting length | 500 mm |
| Supplier | RECA NORM |