Alu telescoping plank 226-400 cm
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4550316213 |
| EAN | 4066115025341 |
| Beam height | 60 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Length | 2.26 m |
| Load-carrying capacity | 150 kg |
| Material | Aluminium |
| Supplier | RECA NORM |
Allar útgávur

Alu telescoping plank 176-300 cm
1.76176011
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo