Replacement foot 62x31x46mm (Alu assembly trestle)
Covering box/packaging unit: 1
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4550321323 |
| EAN | 4066115443527 |
| Colour | Yellow green RAL 6018 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Depth | 31 mm |
| Height | 46 mm |
| Weight | 0.025 kg |
| Supplier | RECA NORM |
Covering box/packaging unit:
1Allar útgávur

Replacement foot for Alu telescpic ladder inner part
0.04561 x 50 x 27 mm61
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Replacement foot for Alu telescpic ladder outer part
0.00778 x 37 x 64 mm78
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Replacement foot 62x50x30mm (bar 58x25mm)
0.03862 x 30 x 50 mm62
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Replacement foot 67x50x30mm (bar 64x25mm)
0.04267 x 30 x 50 mm67
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo