A1 2in1 cutting disc for steel and stainless steel, straight, 115x1.0x22.23 mm
Ultra-fast. Suitable for universal use in steel and stainless steel
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0670050115 |
| EAN | 4029484418046 |
| Bore diameter | 22.23 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Design | Straight |
| Diameter | 115.0 mm |
| Thickness | 1.0 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Ultra-fast. Suitable for universal use in steel and stainless steel
Advantages:
Speed
- Fast cutting times in steel and stainless steel
Convenience
- Suitable for universal use
- Time saved thanks to fewer disc changes
- Minimal dust
Safety
- Satisfies the most stringent o
Sa safety requirements
- Certified quality
- Fibreglass reinforcement
- Disc does not break
Service life
- Good service life in steel and stainless steel
Design:
StraightAllar útgávur

A1 2in1 cutting disc for steel and stainless steel, straight, 115x1.0x22.23 mm
115.01.0Straight
pk (100 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

A1 2in1 cutting disc for steel and stainless steel, straight, 125x1.0x22.23 mm
125.01.0Straight
pk (25 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

A1 2in1 cutting disc for steel and stainless steel, straight, 125x1.0x22.23 mm
125.01.0Straight
pk (100 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

A1 2in1 cutting disc for steel and stainless steel, stepped, 230x1.8x22.23 mm
230.01.8Cranked
pk (25 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo