4698391200
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4698391200 |
| EAN | 4002395231928 |
| Collet chuck diameter | 8 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Idle speed | 7000 rpm |
| Machine type | Milwaukee |
| Power input | 600 W |
| Supplier | RECA NORM |
Allar útgávur

4698383925
2.21200150
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4698383940
2.512004800
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4698385100
1.350030000
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4698385110
1.850034000
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo