4698383925
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4698383925 |
| EAN | 4002395229406 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Machine type | Milwaukee |
| Power input | 1200 W |
| Power output | 600 W |
| Washer diameter | 150 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Allar útgávur

4698383940
2.512004800
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4698385100
1.350030000
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4698385110
1.850034000
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4698385120
1.960030000
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo