4698383940
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4698383940 |
| EAN | 4002395229390 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Idle speed | 4800 rpm |
| Machine type | Milwaukee |
| Power input | 1200 W |
| Washer diameter | 180 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Allar útgávur

4698383925
2.21200150
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4698385100
1.350030000
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4698385110
1.850034000
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4698385120
1.960030000
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo