4698385150
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4698385150 |
| EAN | 4002395229222 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Grinding belt width | 100 mm |
| Length of tape | 620 mm |
| Machine type | Milwaukee |
| Max. belt speed | 400 m/min |
| Supplier | RECA NORM |
Allar útgávur

4698383925
2.21200150
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4698383940
2.512004800
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4698385100
1.350030000
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4698385110
1.850034000
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo