VISO 4.4.1 T HSS twist drill bit assortment DIN 338
Precision twist drill bit HSS with straight shank, type N, right-hand cutting, DIN 338, HSS, ground Application area: Precision drill bit for drilling steel up to 1,000 N/mm² and cast steel (alloyed and unalloyed), grey cast iron, malleable iron, spheroidal graphite iron, sintered iron, nickel silver and graphite
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0966010111 |
| EAN | 4066115428999 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Depth | 278 mm |
| Height | 85 mm |
| Interior height | 54 mm |
| Internal depth | 231.25 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Precision twist drill bit HSS with straight shank, type N, right-hand cutting, DIN 338, HSS, ground
Application area:
Precision drill bit for drilling steel up to 1,000 N/mm² and cast steel (alloyed and unalloyed), grey cast iron, malleable iron, spheroidal graphite iron, sintered iron, nickel silver and graphite