VISO system stacking cabinet cart
For transporting stacking cabinets for VISO system cases
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0966009400 |
| EAN | 4066115035760 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Depth | 460 mm |
| Height | 160 mm |
| Material | Steel |
| Max. load capacity | 120 kg |
| Supplier | RECA NORM |
For transporting stacking cabinets for VISO system cases