VISO 4.4.1 T HSS assembly drill bit assortment DIN 338
Assembly drill bit HSS DIN 338 roll forged Application area: Short construction with straight shank, right-hand cutting, tip angle 118°, for materials of standard machining difficulty. The ideal construction site drill, robust, tough, durable.
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0966010112 |
| EAN | 4066115429019 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Depth | 278 mm |
| Height | 85 mm |
| Interior height | 54 mm |
| Internal depth | 231.25 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Assembly drill bit HSS DIN 338 roll forged
Application area:
Short construction with straight shank, right-hand cutting, tip angle 118°, for materials of standard machining difficulty. The ideal construction site drill, robust, tough, durable.