Sparrenzwinge SPZ80K
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0695700282 |
| EAN | 4008158027425 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Max. clamping width | 800 mm |
| Max. tension force | 12000 N |
| Overhang | 140 mm |
| Profile thickness | 15 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Allar útgávur

Sparrenzwinge SPZ60K
6002713
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo