Sparrenzwinge SPZ60K
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0695700281 |
| EAN | 4008158026930 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Max. clamping width | 600 mm |
| Max. tension force | 12000 N |
| Overhang | 120 mm |
| Profile thickness | 13 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Allar útgávur

Sparrenzwinge SPZ80K
8003015
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo