Pipeline brush, steel wire, 0.5 mm, for angle grinder, 125 x 6 mm
Suitable for very tight spaces thanks to particularly narrow profile. For cleaning all types of welding seams in pipe connections.
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 2695312060 |
| EAN | 4029484832408 |
| Bore diameter | 22.23 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 125.0 mm |
| Material of wire | Steel |
| Max. rotation speed | 15000 rpm |
| Supplier | RECA NORM |
Suitable for very tight spaces thanks to particularly narrow profile.
For cleaning all types of welding seams in pipe connections.
Allar útgávur

Cylinder wire brush, plaited, steel wire, 0.5 mm, for angle grinder, 115 x 6 mm
Steel115.022.2
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Pipeline brush, stainless steel wire, 0.5 mm, for angle grinder, 125 x 6 mm
Stainless steel125.022.23
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo