Milwaukee M18FSAGSVO125X-502X Sicherh.winkelschlf. 4933493553
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4698493553 |
| EAN | 4058546484248 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Machine type | Milwaukee |
| Max. idle speed | 8500 rpm |
| Min. idle speed | 3500 rpm |
| Min./max. idle speed | 3500-8500 rpm |
| Supplier | RECA NORM |
Allar útgávur

4698447791
1.0765
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4698447799
1.0765
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4698451550
2.2360180
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4698451552
2.2360180
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo