4698451552
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4698451552 |
| EAN | 4002395144549 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Machine type | Milwaukee |
| Max. idle speed | 2.200 rpm |
| Min. idle speed | 360 rpm |
| Min./max. idle speed | 360-2.200 rpm |
| Supplier | RECA NORM |
Allar útgávur

4698447791
1.0765
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4698447799
1.0765
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4698451550
2.2360180
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4698464114
5.42304
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo