Milwaukee M18FHSAGO125VXPDB2-802X Akku-Hochleistungswinkelschleif. Geschw.regler
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4698493420 |
| EAN | 4058546482916 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Machine type | Milwaukee |
| Max. idle speed | 9000 rpm |
| Min. idle speed | 3000 rpm |
| Min./max. idle speed | 3000-9000 rpm |
| Supplier | RECA NORM |
Allar útgávur

4698447791
1.0765
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4698447799
1.0765
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4698451550
2.2360180
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4698451552
2.2360180
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo