Milwaukee M18 FDD3-0X Akku-Bohrschrauber solo in HD-Box,Orgnr.4933479862
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4698479862 |
| EAN | 4058546376567 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Idle speed | 2100 rpm |
| Machine type | Milwaukee |
| Max. drill chuck span width | 13 mm |
| Max. drilling diameter in steel | 16 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Allar útgávur

4698416900
121.122
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4698427189
201.928
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
4698440450
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4698440475
50.56
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo