4698440475
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4698440475 |
| EAN | 4002395000388 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Idle speed | 600 rpm |
| Machine type | Milwaukee |
| Max. drilling diameter in steel | 3 mm |
| Max. drilling diameter in wood | 6 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Allar útgávur

4698416900
121.122
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4698427189
201.928
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
4698440450
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4698441215
11.31.122
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo