Einhandzwinge EZXL30-9
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0695700337 |
| EAN | 4008158041209 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Max. clamping width | 300 mm |
| Max. tension force | 2700 N |
| Overhang | 90 mm |
| Profile thickness | 8 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Allar útgávur

Einhandzwingen-Set EZS11-4SET
19080-190 mm110
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Einhandzwinge EZM15-6
270125-270 mm150
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Einhandzwinge EZM30-6
270125-270 mm300
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Einhandzwinge EZL15-8
300160-300 mm150
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo