Einhandzwinge EZM15-6
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0695700331 |
| EAN | 4008158041124 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Max. clamping width | 150 mm |
| Max. tension force | 750 N |
| Overhang | 60 mm |
| Profile thickness | 5 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Allar útgávur

Einhandzwingen-Set EZS11-4SET
19080-190 mm110
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Einhandzwinge EZM30-6
270125-270 mm300
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Einhandzwinge EZL15-8
300160-300 mm150
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Einhandzwinge EZL30-8
450160-450 mm300
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo