Alu telescopic ladder set with tip protection 4x4 rungs
Design: with wire hanger joint
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4550111459 |
| EAN | 4066115025365 |
| Beam dimensions | 68.8 mm x 28.8 mm |
| Beam height | 68.8 mm |
| Beam width | 28.8 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Design | with wire hanger joint |
| Supplier | RECA NORM |
Design:
with wire hanger jointAllar útgávur

Alu telescopic ladder 4x3 rungs
111.53.08
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Alu telescopic ladder 4x4 rungs
142.034.20
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Alu telescopic ladder 4x5 rungs
172.575.30
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Alu professional telescopic ladder 4x6 rungs
193.146.44
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo