Alu ladder Step 2x4 Steps
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4550105225 |
| EAN | 4066115025495 |
| Beam dimensions | 85.8 mm x 20.5 mm |
| Beam height | 85.8 mm |
| Beam width | 20.5 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| EN standard | 131 |
| Supplier | RECA NORM |
Allar útgávur

Alu ladder Step 2x2 Steps
0.526552.37
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Alu ladder Step 2x3 Steps
0.717102.56
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Alu ladder Step 2x5 Steps
1.1111102.93
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo