4698459202
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4698459202 |
| EAN | 4002395289974 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Machine type | Milwaukee |
| Max. screw length | 55 mm |
| Min. screw length | 25 mm |
| Min./max. screw length | 25-55 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Allar útgávur

4698416900
121.122
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4698427189
201.928
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
4698440450
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4698440475
50.56
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo