4698451012
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4698451012 |
| EAN | 4002395136650 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Idle speed | 690 rpm |
| Machine type | Milwaukee |
| Max. drill diameter | 38 mm |
| Max. drilling depth | 50 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Allar útgávur

4698443320
2.5161.2
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4698443330
2.5161.2
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4698446192
2.13860
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4698451636
13.0
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo