4698446192
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4698446192 |
| EAN | 4002395004881 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Machine type | Milwaukee |
| Max. drill chuck span width | 13 mm |
| Max. drilling diameter in masonry | 16 mm |
| Max. drilling diameter in steel | 13 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Allar útgávur

4698443320
2.5161.2
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4698443330
2.5161.2
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4698451012
13.05.0
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4698451636
13.0
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo