4698383855
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4698383855 |
| EAN | 4002395228980 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Machine type | Milwaukee |
| Max. cutting depth | 30 mm |
| Max. cutting width | 26 mm |
| Max. idle speed | 9500 rpm |
| Supplier | RECA NORM |
Allar útgávur

4698383350
6.6455800
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo