4698383350
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4698383350 |
| EAN | 4002395229086 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Machine type | Milwaukee |
| Max. cutting depth | 45 mm |
| Max. cutting width | 45 mm |
| Max. idle speed | 5800 rpm |
| Supplier | RECA NORM |
Allar útgávur

4698383855
4.3269500
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo