VM-Multi internally threaded sleeve, zinc plated steel, M6 x 45
Advantages: Grooved surface for secure hold in injection mortar Content remark: With centring ring
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 0912406051 |
| EAN | 4029484150045 |
| Anchor diameter | 6 mm |
| Anchor diameter x anchor length (l) | 6 x 45 mm |
| Anchor length (l) | 45 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Female-thread length | 20 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Advantages:
Grooved surface for secure hold in injection mortar
Content remark:
With centring ringAll variants

VM-Multi internally threaded sleeve, zinc plated steel, M8 x 80
812IT M8
pk (10 pc)
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

VM-Multi internally threaded sleeve, zinc plated steel, M10 x 80
1014IT M10
pk (10 pc)
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

VM-Multi internally threaded sleeve, zinc plated steel, M12 x 80
1216IT M12
pk (10 pc)
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo