VM-AP blow-out pump, 70 x 315 mm 0.6 l
Application area: For drill holes from M8 Advice: Part of the construction product approval for VMZ and VMU
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 091270 |
| EAN | 4029484286249 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 70 mm |
| Length | 315 mm |
| Type description | VM-AP 600 |
| Volume | 600 ml |
| Supplier | RECA NORM |
Application area:
For drill holes from M8Advice:
Part of the construction product approval for VMZ and VMUAll variants

VM-AP blow-out pump, 70 x 415 mm 0.9 l
415900VM-AP 900
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo