VM Multi anchor rods, galvanised steel, M6 x 70
Content remark: With nut and washer
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 0912206070 |
| EAN | 4029484149933 |
| Anchor diameter | 6 mm |
| Anchor diameter x anchor length (l) | 6 x 70 mm |
| Anchor length (l) | 70 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Material | Steel |
| Supplier | RECA NORM |
Content remark:
With nut and washerAll variants

VM Multi anchor rods, galvanised steel, M8 x 100
8100VMM-A 8
pk (10 pc)
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

VM Multi anchor rods, galvanised steel, M10 x 110
10110VMM-A 10
pk (10 pc)
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

VM Multi anchor rods, galvanised steel, M12 x 115
12115VMM-A 12
pk (10 pc)
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo