Fußverlängerung für Teleskopleitern
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 4550250909 |
| EAN | 4066115489419 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| For beam dimensions | 69 x 29 mm |
| Load-carrying capacity | 150 kg |
| Max. adjustment range | 490 mm |
| Min. adjustment range | 0 mm |
| Supplier | RECA NORM |