Alu telescopic ladder 4x5 rungs
Design: with wire hanger joint
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 4550111456 |
| EAN | 4066115025471 |
| Beam dimensions | 68.8 mm x 28.8 mm |
| Beam height | 68.8 mm |
| Beam width | 28.8 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Design | with wire hanger joint |
| Supplier | RECA NORM |
Design:
with wire hanger jointAll variants

Alu professional telescopic ladder 4x6 rungs
193.146.44
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

Alu telescopic ladder set with tip protection 4x3 rungs
13.21.503.08
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

