Wooden runged standing ladder 2X3 rungs
Covering box/packaging unit: 1
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4550204227 |
| EAN | 4066115443701 |
| Beam dimensions | 22 mm x 59 mm |
| Beam height | 22 mm |
| Beam width | 59 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Cutting length | 394 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Covering box/packaging unit:
1Allar útgávur

Wooden runged standing ladder 2X4 rungs
1.212202 x 4
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Wooden runged standing ladder 2X5 rungs
1.4614802 x 5
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Wooden runged standing ladder 2X6 rungs
1.7317502 x 6
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Wooden runged standing ladder 2X7 rungs
220202 x 7
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo