Wooden file handle for files with length 100 mm, length: 80 mm
Hardwood file handles
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0695600110 |
| EAN | 4029484130658 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Drill diameter | 3.0 mm |
| File blade length | 100 mm |
| Length | 80.0 mm |
| Material | Beech |
| Supplier | RECA NORM |
Hardwood file handles
Allar útgávur

Wooden file handle for files with length 150/200 mm, length: 100 mm
5.0100.0150/200
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Wooden file handle for files with length 200/250 mm, length: 120 mm
6.0120.0200/250
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Wooden file handle for files with length 300/350 mm, length: 140 mm
7.0140.0300/350
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Wooden file handle for files with length 300/350 mm, length: 160 mm
7.5160.0300/350
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo