Wire end brushes, steel wire, plaited, 22 x 6 mm
Knotted end brushes with shaft open to different widths depending on rotation speed, facilitating work in hard-to-reach places, e.g. in drill holes or recesses in housing components. The stainless steel version features plastic-coated pots for optimum protection of non-rusting surfaces.
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 269521122 |
| EAN | 4029484289547 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Length | 72.0 mm |
| Max. rotation speed | 20000 rpm |
| Number of braids | 22 PCS |
| Wire diameter | 0.35 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Knotted end brushes with shaft open to different widths depending on rotation speed, facilitating work in hard-to-reach places, e.g. in drill holes or recesses in housing components. The stainless steel version features plastic-coated pots for optimum protection of non-rusting surfaces.
Allar útgávur

Wire end brushes, steel wire, plaited, 19 x 6 mm
19
pk (5 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Wire end brushes, steel wire, plaited, 29 x 6 mm
29
pk (5 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo