Wire end brushes, stainless steel wire, 23 x 6 mm
For cleaning and deburring in particularly hard-to-reach places, for removing paint and rubber residue, for cleaning profiles and cast parts. Also for machining corners, curvatures and recesses. With cylindrical clamping shaft, 6 mm in diameter, for clamping hand sanders or flexible shafts.
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 2695220168 |
| EAN | 4029484370795 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 23.0 mm |
| Length | 68.0 mm |
| Max. rotation speed | 18000 rpm |
| Wire diameter | 0.3 mm |
| Supplier | RECA NORM |
For cleaning and deburring in particularly hard-to-reach places, for removing paint and rubber residue, for cleaning profiles and cast parts. Also for machining corners, curvatures and recesses. With cylindrical clamping shaft, 6 mm in diameter, for clamping hand sanders or flexible shafts.
Allar útgávur

Wire end brushes, stainless steel wire, 12 x 6 mm
12.060.020000
pk (5 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Wire end brushes, stainless steel wire, 17 x 6 mm
17.065.018000
pk (5 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo