Wire end brushes, plaited stainless steel wire, 19 x 6 x 0.35 mm
Knotted end brushes with shaft open to different widths depending on rotation speed, facilitating work in hard-to-reach places, e.g. in drill holes or recesses in housing components. The stainless steel version features plastic-coated pots for optimum protection of non-rusting surfaces.
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 269522119 |
| EAN | 4029484289578 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Length | 72.0 mm |
| Max. rotation speed | 20000 rpm |
| Number of braids | 19 PCS |
| Wire diameter | 0.35 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Knotted end brushes with shaft open to different widths depending on rotation speed, facilitating work in hard-to-reach places, e.g. in drill holes or recesses in housing components. The stainless steel version features plastic-coated pots for optimum protection of non-rusting surfaces.
Allar útgávur

Wire end brushes, plaited stainless steel wire, 19 x 6 x 0.25 mm
190.25
pk (5 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Wire end brushes, stainless steel wire, plaited, 22 x 6 mm
220.35
pk (5 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Wire end brushes, stainless steel wire, plaited, 29 x 6 mm
290.35
pk (5 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo