Wire cup brush, stainless steel wire, crimped, 80 mm
Cup brushes with crimped wires are used for machining large surfaces: For derusting, polishing, removing paint, dirt or scale.
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 2695620803 |
| EAN | 4029484304257 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 80.0 mm |
| Max. rotation speed | 8500 rpm |
| Tool holding device | M14 |
| Wire diameter | 0.35 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Cup brushes with crimped wires are used for machining large surfaces: For derusting, polishing, removing paint, dirt or scale.
Allar útgávur

Wire cup brush, stainless steel wire, crimped, 60 mm
60.00.312000
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo