Wide-jaw locking pliers 180 mm
For all sheet metal work; for gripping, bending, folding, shaping, riveting and soldering.
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0703941180 |
| EAN | 4029484138395 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Jaws width | 80.0 mm |
| Length | 180.0 mm |
| Max. grip range | 45 mm |
| Max. grip range in inches | 1-3/4 in |
| Supplier | RECA NORM |
For all sheet metal work; for gripping, bending, folding, shaping, riveting and soldering.