Weld nut, type A, M8
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 03858 |
| EAN | 4029484072422 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Height | 10 mm |
| Length | 26 mm |
| Material | Steel |
| Material thickness | 2 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Allar útgávur

Weld nut, type A, M10
1210M10
pk (100 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Weld nut, type A, M6
8.56M6
pk (100 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo