Weld nut, type A, M6
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 03856 |
| EAN | 4029484072415 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Height | 8.5 mm |
| Length | 22 mm |
| Material | Steel |
| Material thickness | 1.5 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Allar útgávur

Weld nut, type A, M10
1210M10
pk (100 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Weld nut, type A, M8
108M8
pk (100 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo