Wall Profile Hook Alum. 80x120 mm
Wall profile hook, aluminum, 80 x 120 mm
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4972259001 |
| EAN | 4053133011166 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Height | 120 mm |
| Material | Aluminium / aluminium |
| Max. loading weight | 35.0 kg |
| Width | 80 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Wall profile hook, aluminum, 80 x 120 mm
Allar útgávur

Wall profile hook Alum.115x140 mm
30.0Aluminium115
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo