Wall profile hook Alum.115x140 mm
Wall profile hook, aluminum, 115 x 140 mm
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4972259002 |
| EAN | 4053133011753 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Height | 140 mm |
| Material | Aluminium |
| Max. loading weight | 30.0 kg |
| Width | 115 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Wall profile hook, aluminum, 115 x 140 mm
Allar útgávur

Wall Profile Hook Alum. 80x120 mm
35.0Aluminium / aluminium80
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo