VW T5 Eka underfloor box, short wheel base, 1000 x 470 x 355 mm (W x H x D)
CAUTION: This article is made to order and therefore cannot be exchanged. Delivery time is approx. 3 weeks, subject to change. 2 lid supports 2 hinge strips 2 lever locks and cover seal Field of Application: VW T5 Eka, short wheel base (3000 mm), right-hand drive Advice: Also available for left-hand drive!
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4965901187 |
| EAN | 4029484678457 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Depth | 355 mm |
| Height | 470 mm |
| Length | 1000 mm |
| Weight | 22 kg |
| Supplier | RECA NORM |
CAUTION:
This article is made to order and therefore cannot be exchanged.
Delivery time is approx. 3 weeks, subject to change.
- 2 lid supports
- 2 hinge strips
- 2 lever locks and cover seal
Field of Application:
VW T5 Eka, short wheel base (3000 mm), right-hand driveAdvice:
Also available for left-hand drive!Allar útgávur

VW T5 Eka underfloor box, long wheel base, 1400 x 470 x 355 mm (W x H x D)
33535530
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

VW T5 DoKa underfloor box, long wheel base, 630 x 470 x 355 mm (W x H x D)
33535515
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Storage box underfloor box U 7, 1000 x 330 x 450 mm (W x H x D)
45047519.5
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Storage box underfloor box U 6, 1200 x 500 x 550 mm (W x H x D)
55057530
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo