VM Multi anchor rods, galvanised steel, M12 x 115
Content remark: With nut and washer
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0912212115 |
| EAN | 4029484149964 |
| Anchor diameter | 12 mm |
| Anchor diameter x anchor length (l) | 12 x 115 mm |
| Anchor length (l) | 115 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Material | Steel |
| Supplier | RECA NORM |
Content remark:
With nut and washerAllar útgávur

VM Multi anchor rods, galvanised steel, M6 x 70
670VMM-A 6
pk (10 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

VM Multi anchor rods, galvanised steel, M8 x 100
8100VMM-A 8
pk (10 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

VM Multi anchor rods, galvanised steel, M10 x 110
10110VMM-A 10
pk (10 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo