VISO grid foam insert 8.4.3
Pluck out the foam cubes to fit around items Advice: Two VISO system grid foam inserts 4.4.x fit in the VISO system case 8.4.x of identical height
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0966274001 |
| EAN | 4066115461606 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Depth | 335 mm |
| Height | 156 mm |
| System dimensions | 8.4.3 |
| Width | 462.5 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Pluck out the foam cubes to fit around items
Advice:
Two VISO system grid foam inserts 4.4.x fit in the VISO system case 8.4.x of identical heightAllar útgávur

VISO grid foam insert 4.4.1
231.25534.4.1
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

VISO grid foam insert 4.4.2
54231.254.4.2
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo