VISO grid foam insert 4.4.2
Pluck out the foam cubes to fit around items Advice: Two VISO system grid foam inserts 4.4.x fit in the VISO system case 8.4.x of identical height
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0966271001 |
| EAN | 4066115461590 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Depth | 54 mm |
| Height | 231.25 mm |
| System dimensions | 4.4.2 |
| Width | 335 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Pluck out the foam cubes to fit around items
Advice:
Two VISO system grid foam inserts 4.4.x fit in the VISO system case 8.4.x of identical heightAllar útgávur

VISO grid foam insert 4.4.1
231.25534.4.1
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

VISO grid foam insert 8.4.3
3351568.4.3
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo