Universal hand protection
Universal hand protection for RECA chisel (excluding RECA flat oval slitting chisel).
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0704513 |
| EAN | 4029484138937 |
| Attachment length | 18 mm |
| Attachment width | 12 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Length | 112 mm |
| Length of head | 85 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Universal hand protection for RECA chisel (excluding RECA flat oval slitting chisel).